O firmie     Nagrobki     Elementy budowlane     Elementy sakralne     Kontakt  

Nagrobki podwójne

W naszym zakładzie kamieniarskim Centrum Kamienia przygotowujemy dla klientów najwyższej jakości nagrobki granitowe – w naszej ofercie dostępne są także nagrobki podwójne w różnych wariantach wzorniczych do wyboru. Dzięki szerokiemu asortymentowi mamy propozycje w różnych przekrojach cenowych.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie produkcji wyrobów kamiennych – nasza specjalność to przede wszystkim nagrobki granitowe, które produkujemy z naciskiem na ich najwyższą jakość wykończenia, by spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Produkujemy nagrobki podwójne według wzorców lub też jesteśmy w stanie wykonać je na indywidualne zamówienie. Nasz zakład zajmuje się także profesjonalnym montażem nagrobków granitowych.

Najwyższa jakość materiałów

Nagrobki produkujemy wyłącznie z najwyższej jakości materiałów – stosujemy starannie wyselekcjonowane granity, które sprowadzamy także z innych krajów. Są one dostępne w szerokiej gamie kolorów do wyboru, między innymi uniwersalnych szarościach i popularnych czerniach, odcieniach czerwieni czy jasnych barwach. Dzięki temu, że nasz asortyment jest tak szeroki, mogą Państwo wybrać takie materiały, które będą najbardziej Państwu odpowiadały.

Przygotowujemy różnych typów nagrobki podwójne, między innymi nagrobki z jedną płytą i dwoma osobnymi płytami. Jesteśmy w stanie wykonać je w różnych wariantach wzorniczych – klasyczne, nowoczesne, polerowane, matowe – wychodzimy naprzeciwko oczekiwaniom naszych klientów i realizujemy różnorodne projekty.

Nagrobki wyposażamy w galanterię nagrobkową:
- litery
- krzyże
- lampki
- wazony
- i inne

Dyspozycyjność i rzetelność

Gdy chcą Państwo zamówić nagrobki podwójne, jesteśmy do dyspozycji i możemy doradzić Państwu najlepsze rozwiązania w określonym przedziale finansowym. Nasi pracownicy mogą odpowiedzieć także na inne Państwa pytania związane z naszymi usługami i przygotować indywidualną wycenę.

Zapraszamy serdecznie do bliższego zapoznania się z przykładowymi wzorami nagrobków podwójnych z granitu wykonanych przez nasz zakład kamieniarski Centrum Kamienia!Centrum Kamienia © 2018 Wszelkie Prawa Zastrzeżone