Nasz zakład Centrum Kamienia specjalizuje się w produkcji kamiennych nagrobków. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w Chorzowie, ale świadczymy usługi na całym Śląsku oraz w innych regionach w kraju, zapewniając dostęp do najwyższej jakości usług kamieniarskich w przystępnych cenach.

Nagrobki Granitowe na Zamówienie

Oferujemy klientom najwyższej jakości nagrobki granitowe – w asortymencie posiadamy pełną gamę barw granitu, dlatego też mogą dopasować je Państwo do swoich oczekiwań. To zarówno granit w kolorach szarości i czerni, jak i również czerwieni czy kremu. Granit jest najbardziej trwałym kamieniem naturalnym, który bez obaw może być użytkowany również na zewnątrz – jest odporny na czynniki atmosferyczne oraz bardzo wytrzymały na uszkodzenia mechaniczne.

Nagrobki granitowe pojedyncze, podwójne i grobowce

Wykonujemy zarówno nagrobki pojedyncze, jak i nagrobki podwójne, a także grobowce. Posiadamy nowoczesne zaplecze, dzięki któremu jesteśmy w stanie stworzyć na zamówienie nagrobki wykończone w najdrobniejszych szczegółach, o różnorodnych kształtach i wielkościach. Na naszej stronie można już teraz zapoznać się z różnymi wariantami nagrobków, które wykonaliśmy już dla klientów.

Szeroki wybór wzorów

Dysponujemy bardzo dużą liczbą wzorców katalogowych nagrobków, które możemy wykonać dla Państwa, a także zajmujemy się ich projektowaniem i realizacją na indywidualne zamówienie, dlatego jeżeli mają Państwo własny pomysł na nagrobek, jesteśmy gotowi do podjęcia się tego zadania.

Nasi pracownicy są całkowicie do dyspozycji – w razie dodatkowych pytań dotyczących naszych usług stale pozostajemy do usług i będziemy mogli zaproponować Państwu najlepsze rozwiązania w danym przekroju cenowym. W razie dodatkowych pytań jesteśmy do usług – prosimy o kontakt pod naszym numerem telefonu, adresem e-mailowym lub osobisty w naszej siedzibie znajdującej się w Chorzowie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi przykładowymi realizacjami zaprezentowanymi na stronie internetowej i zachęcamy do wybrania naszych usług!

  • litery
  • lampki 
  • wazony 
  • nagrobki 
  • grobowce

     

                              

                             POJEDYŃCZE...

    

                                PODWÓJNE...