O firmie     Nagrobki     Elementy budowlane     Elementy sakralne     Kontakt  

Nagrobki pojedyncze

W naszym zakładzie kamieniarskim Centrum Kamienia z Chorzowa specjalizujemy się w produkcji nagrobków – klientom oferujemy najwyższej jakości nagrobki granitowe według gotowych wzorców i wykonujemy na również na indywidualne zamówienie.

Na tej stronie internetowej mogą zobaczyć Państwo nasze przykładowe nagrobki pojedyncze, które wykonaliśmy dla naszych klientów. Posiadamy szeroką gamę wzorców katalogowych nagrobków, a także prezentujemy projekty własne. Również podejmujemy się wykonania zleceń zgodnie z życzeniami naszych klientów.

Różne rodzaju granitu

Do produkcji nasza firma wykorzystuje najróżniejsze rodzaje granitu w wielu kolorach i cenach. Dostępne są u nas granity pochodzące z różnych zakątków świata – starannie je selekcjonujemy, aby dostarczać Państwu tylko te najlepsze. Przedstawiamy je w wielu kolorach, między innymi popularnych szarościach, czerniach, również w odcieniach czerwieni.

Do nagrobków oferujemy również galanterię nagrobkową:
- litery
- krzyże
- lampki
- wazony
- i inne

Szeroki wybór wzorów

Wszystkie nagrobki pojedyncze z granitu przygotowujemy w naszym nowoczesnym zakładzie produkcyjnym. Posiadamy zaawansowane zaplecze i zatrudniamy doświadczonych pracowników, którzy dokładają wszelkich starań, aby dostarczać Państwu wyroby kamienne najwyższej jakości.

Możemy wykonać dla Państwa nagrobek pojedynczy w jednym z wzorów zaprezentowanych na tej stronie internetowej – prosimy o zapoznanie się z naszymi propozycjami. Również wtedy, gdy mają Państwo inne pomysły na nagrobek w stylu klasycznym czy nowoczesnym, jesteśmy gotowi do ich realizacji. Sporządzimy projekt i wykonamy je zgodnie z życzeniami.

Gdy chcą Państwo zamówić u nas nagrobki, jesteśmy gotowi do pomocy w doborze odpowiednich wzorów w danym przedziale cenowym. Nasz pracownik będzie mógł zaprezentować Państwu naszą pełną ofertę. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt pod naszym numerem telefonu, przez e-mail lub też o odwiedzenie nas osobiście w naszej siedzibie znajdującej się w Chorzowie.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z usług kamieniarskich w naszym zakładzie Centrum Kamienia!

Centrum Kamienia © 2018 Wszelkie Prawa Zastrzeżone